Bądź skuteczniejszym liderem!
Bądź skuteczniejszym liderem!

Działasz w środowisku lokalnym, ludzie za Toba podążają, dzięki Tobie pojawiają się nowe inicjatywy? A może prowadzisz organizację pozarządową, jesteś radną, burmistrzem. Chcesz pracować, tak aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty? Zgłoś się do XIII edycji programu „Liderzy PAFW”. To program, dzięki któremu Twoja działalność zyska nowy wymiar i energię!

 

Dzięki programowi:
- Spojrzysz w nowy sposób na swoje działania – wyznaczysz cele, rozpoznasz swoje możliwości;
- Zyskasz kompetencje, które pozwolą Ci skuteczniej działać – stworzysz przekonującą wizję, nauczysz się angażować innych do działania, dowiesz się, jak skutecznie wprowadzać zmiany;
- Lepiej poznasz siebie koncentrując się przez rok na pracy nad swoim rozwojem;
- Spotkasz grupę wyjątkowych aktywnych osób z organizacji pozarządowych, samorządu, biznesu. Nawiążesz relacje, które mają szansę trwać długo po zakończeniu programu.

 

Oferta:
- 12-miesięczna indywidualna praca z tutorem;
- Cztery zjazdy szkoleniowe
- Wizyty studyjne w całej Polsce;
- Program dla absolwentów.

 

Jeśli posiadasz min. 3 lata doświadczenia w działalności na rzecz określonego środowiska a w szczególności jeśli realizowałeś/aś projekt finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności – zgłoś się!

 

Na zgłoszenia wypełnione za pośrednictwem strony www.liderzy.pl czekamy do 8 marca.

 

Szczegółowych informacji udzielają Julia Szcześniak i Agnieszka Szelągowska – tel. 510 078 760 oraz 22 556 82 60, e-mail: liderzy@szkola-liderow.pl
Strona programu: http://www.liderzy.pl/rekrutacja_do_XIII_edycji.php

 

Źródło: www.liderzy.pl