Szkoła Edukacji PAFW i UW – rekrutacja na rok akademicki 2017/18
Szkoła Edukacji PAFW i UW – rekrutacja na rok akademicki 2017/18

Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi nabór kandydatów na roczne stacjonarne studia podyplomowe kształcące w trybie dziennym nauczycieli języka polskiego i matematyki.

 

Studia adresowane są przede wszystkim do absolwentów studiów magisterskich na kierunkach filologia polska i matematyka, którzy chcą zdobyć kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela. Z oferty mogą skorzystać również nauczyciele języka polskiego i matematyki pracujący w szkole nie dłużej niż 10 lat. W bieżącym roku, w miarę wolnych miejsc, będą przyjmowani także studenci ostatniego roku studiów magisterskich, absolwenci studiów I stopnia oraz absolwenci kierunków pokrewnych.

 

Szkoła Edukacji oferuje swoim słuchaczom innowacyjny program zajęć łączący ściśle teorię z praktyką szkolną w formule dziennych stacjonarnych studiów podyplomowych. Zajęcia odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku, przez jeden rok akademicki (10 miesięcy nauki). Studenci spędzają czas zarówno na zajęciach akademickich, jak i na praktykach w szkołach wszystkich poziomów. Praktyki prowadzone we współpracy z siecią starannie wybranych szkół w Warszawie to kluczowa i integralna część nauki w Szkole Edukacji.

 

Program studiów został opracowany we współpracy z renomowanym Kolegium Nauczycielskim nowojorskiego Uniwersytetu Columbia (Columbia University Teachers College).

 

W roku akademickim 2017/18 studia są bezpłatne, rekrutacja trwa do 31 marca 2017 roku.

 

Informacje o procesie rekrutacyjnym wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz informacje o ofercie naukowej i stypendialnej znajdują się na stronie:

http://szkolaedukacji.pl/rozpoczela-sie-rekrutacja-2017-2018/